اهمیت سلامت جنسی
آذر , 1398
کرونا و سبک جدید زندگی
کرونا و سبک جدید زندگی
فروردین , 1399

تنهایی پرهیاهو

تنهایی پر هیاهو اثر کیست و راجب چه کسی نوشته شده است؟

تنهایی پرهیاهو ی رمان جذابه و داستان زندگی فردی رو حکایت می کنه که اونو هانتا صدا می کردن، نویسنده این رمان آقای بهومیل هراباله که از بزرگترین نویسنده های جمهوی چکه و بعد نوشتن این کتاب به زندگی خودش خاتمه می ده، هرابال این کتاب رو زمانی نوشت که ممنوع الکار بود و حق نداشت دست به قلم بشه، بعد هم به طور مخفیانه ای اونو انتشار داد و مارو به دنیای پرهیاهوی خودش کشوند.

داستان رمان تنهایی پرهیاهو چیه؟

داستان این رمان جذاب از این قراره که هانتا با اینکه تحصیل کردست و مدرک دکترای حقوق داره اما ترجیح داده از مدرکش استفاده نکنه و ی شغل جنون آور برا خودش انتخاب کنه، مثلا تصمیم گرفت کارگری کنه، کاغذ باطله جمع کنه و دستفروشی کنه. تجربه هایی که اون توی این شغل ها به دست میاره خیلی متنوع و متفاوتن و به ما حس باورپذیری می دن  که این طوری داستان این رمان تکمیل میشه. این کتاب طوری روایت شده که انگار خود هانتا داره با شما صحبت می کنه و داستان خودش رو روایت می کنه، توی این کتاب از روزمرگی های زندگی هانتا نوشته شده که هانتا عاشق این روزمرگی هاست ولی بعد از گذشت سی و پنج سال این روزمرگی ها از اون گرفته میشه. این عبارت (سی و پنج سال) اینقدر تو متن تکرار میشه که فکر می کنیم ما اون سی و پنج سال رو کشیدیم و حس خستگی بهمون دست میده.

اطلاعات کتاب تنهایی پرهیاهو

همونطور که در بالا توضیح دادیم این رمان جذاب توسط هرابال نوشته شده و تعداد صفحاتش صد و پنج تاست، این کتاب که توسط آقای پرویز دوائی به فارسی ترجمه شده به قدری عالی ترجمه شده که هیچ تفاوتی با نسخه اصلی کتاب نداره. این کتاب توسط انتشارات کتاب پارس منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت