شگردهای ناگزیر برای حفظ رابطه
آذر , 1397
هفت تاثیر خانم ها بر آقایان
آذر , 1397
زنان را باید فتح کرد و هر چه بیشتر بهتر
به ما یاد می‌دهند که سکس با یک زن جدید، چیزی مثل فتح یک قلمرو جدید است و از همان نوجوانی رویای فتوحات بزرگ را در سرمان می‌کارند. همین است که فکر می‌کنیم چون باید مثل مرحوم اسکندر کبیر مدام از سرزمینی به سرزمین دیگر بتازیم و فرصت توقف نداریم! بدتر اینکه یاد می‌گیریم فتوحات‌مان را به رخ دیگران بکشیم.
این شیوه و رفتار نه تنها شریک جنسی‌ مان را مبدل به یار و معشوق صمیمی نمی سازد بلکه حتی شانس یک سکس جانانه با لذت ماندگار را به ندرت تجربه خواهیم کرد.
گربه را باید دم حجله کشت
وقتی زن را دشمن و در میدان رزم تصور کنیم، وقتی زن باید خرد و مغلوب شود رابطه زناشویی و عشق ما، تبدیل به غرور، خشونت و کنترل می شود. اما اگر به شریک جنسی‌مان احترام بگذاریم شانس این را داریم که احترام، اعتماد و احساس نزدیکی به یک انسان دیگر را تجربه کنیم.
فقط دنبال جذاب باش
این روزها عکس تبلیغات کالاها و ویدئوهای پورنوگرافی، مجلات مد و زیبایی، تصورات جنسی غیرواقعی از زنان در ذهن بسیاری از ما مردان می‌سازند و به همین خاطر، به طور ناخودآگاه فقط به دنبال نوع خاصی از هیکل و قیافه و ادای زنانه می رویم.
هیچکس منکر زیبایی و جذابیت جنسی نیست. اما تصوراتی که شرکت های تبلیغاتی بر ما تحمیل می کنند ما را از یافتن شریک و معشوق و دوست محروم می‌سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت