سه توصیه جنسی به زنان در باره مردان
آبان , 1397
جنبه لطیف و ملایم شخصیت خود را پنهان نسازید
آبان , 1397
از خوشبختی های یک زن آن است که در زندگی مردی را ببیند که سر از کار پیچیدگی های زنانه اش در آورد. آنقدر این آرزو در بین زوج ها دست نیافتنی می نماید که گاهی زنها بعد از رو به رو شدن با چنین رفتاری باز هم احساس می کنند که نکند خواب دیده اند. نه٬ البته که آش به این شوری هم که می گویم نیست. به نظر من خیلی از مردها با کمی دقت و هشیاری می توانند به این مرحله از شناخت زن برسند. چگونه؟
بگذارید با یک مثال از رفتار بعضی زنان شروع کنم که خیلی از شما شاید متوجه اش شده اید. عده ایی از شما فکر می کنید بعضی از زنان گاهی بیخود و بی جهت بهانه می گیرند٬ بحران درست می کنند٬ شماتت می کنند٬ بدو بیراه می گویند و آخرش هم گریه ای صادقانه و بازگشت همه چیز به سر جای خود …
در مقابل این بحران آفرینی ها برخی مردها فقط سکوت می کنند. بعضی مردها هم پا به پای زنها یکی را دوتا می کنند و دوتا را سه تا و بعد آتشی به پا می شود که آتش نشانی پایتخت باید بیاید خاموشش کند. برخی هم حواله اش می دهند به آن ماهی یک بار پریود و جا خالی می دهند از هر چه بحث و استدلال و ناز کشیدن.
اما بعضی از شما که به مرحله شناختِ پیچیدگی های زنان رسیده است می دانید که این عصبانیت ها و بهانه گرفتن ها و بحران درست کردن ها می تواند نشانه ای باشد از آتشی که زیر خاکستر مانده. می تواند ناشی از این باشد که زن احساسات خود را سانسور کرده و بیان نمی کند.پیش می آید که زن ها بنا به دلایلی مانند عدم اطمینان از واکنش طرف مقابل، ترس از مخالفت، مورد قضاوت قرار گرفتن یا متهم به ضعیف بودن و … احساسات قلبی خود را بیان نمی کنند. این بروز ندادن احساسات زن را کلافه می کند. تا اینکه احساسات فرو خفته راه فرار خود را پیدا می کنند و به شکلی دیگر بروز می یابند.
ناگاه زن٬ ماده شیری می شود که می غرد و اگر مرد نداند که معنای این غرشِ ناگهانی٬ احساس کلافه شده گی ایی است که فرصت ابراز وجود می خواهد چه بسا که یک رابطه را به سمت پرتگاه بکشاند. .
با ماده شیر بحران ساز اگر بجنگید چیزی عایدتان نمی شود جز اعصاب و عواطف زخمی شده برای هر دوی تان. تنها راه آن است که آرامشش را به او برگردانید به او یاد آوری کنید که هیچ چیز مهمتر از او و آرامش و سلامتی اش نیست حتی آن ماجرا یا اتفاقی که بهانهِ غرش او شده بود.
بگذراید متوجه شود شادی و راحتی اش برایتان مهم است و او را و احساساتش را همانطور که هست می پذیرید. بعد خواهید دید که معجزه وار آرام می شود و برق دوست داشتن تان را در چشمانش خواهید دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت