با مردان مهربانتر باشید
آذر , 1397
هشت ملاحظه در لحظه بوسیدن
آذر , 1397خیلی از ما در جمع های دوستانه یا محیط کار، متوجه افرادی می شویم که نباید و حق شان نیست تنها باشند. آنها برازنده، خوش لباس و اجتماعی هستند. اگر تنها بودن شان یک تصمیم شخصی نباشد پس چیست؟
۱ – زیادی عاشق پیشه هستند
عشق در نگاه اول دوست داشتنی و رمانتیک است ولی ابراز عشق و احساس به هر فردی که از راه می رسند باشد زنگ خطر را به صدا در می آورند. افرادی که به سرعت عاشق می شوند به همان سرعت نیز ممکن است دلسرد و بی توجه شوند.
۲ – شاید زیادی بدبین هستند
بعضی ها کلاْ به جنس مخالف اعتماد ندارند و در به در دنبال یافتن عیب و نقصی در آنها هستند و مدام به خودشان نهیب می زنند «این هم که مثل بقیه است» این نوع افراد اصلا نمی تواننند در کنار فرد جدید راحت و صادق باشند. مهم تر از همه، معمولا با قضاوت از پیش تعیین شده به سراغ افراد دیگر می روند.
۲ – شاید زیاد حرف می زنند
بخش قابل توجهی از آدم های تنها ولی مستعد برای زندگی مشترک و عشق، در روزهای اولیه آشنایی یک ریز حرف می زنند. از خودشان و کارشان و چیزهایی که دارند می گویند. از موفقیت اقتصادی و یا پیشرفت ها و خوش شانسی هایی که داشته اند. انگار یادشان می رود که تنها نیستند و یک انسان دیگر هم آمده تا زندگی اش و علائقش را توضیح دهد.
۳ – شاید حسود هستند
شاید در محیط عمومی تر، همه چیز مرتب و معمول به وقوع می پیوندد ولی مشکل از روزی شروع می شود که ملاقات های شان دیگر دو نفره نیست. از آن پس، حس تهدید و ناامنی به سراغ شان می آید. احساسی که فقط با کنترل فرد دیگر کمی رنگ آرامش می گیرد. این نوع رفتار، خیلی ها را فراری می دهد.
۴ – مجردی را دوست دارند
بعضی از مجردین واقعا از وضعیت خود راضی اند و تصمیم قاطع گرفته اند که مجرد بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت