هفت چاکرا موسسه راز تحول خانواده دکتر ژیلا فرخی
هفت چاکرا
اسفند , 1395
از زندگي لذت ببريد! موسسه راز تحول خانواده دكتر ژيلا فرخي
از زندگی لذت ببرید!
اسفند , 1395

چاکرا درمانی با سنگ های شفابخش

سنگهای شفابخش موسسه راز تحول خانواده دکتر ژیلا فرخی

سنگهای شفابخش موسسه راز تحول خانواده دکتر ژیلا فرخی

سنگهای شفابخش موسسه راز تحول خانواده دکتر ژیلا فرخی

نقش سنگ ها در فعال سازی چاکراها 

بیمارى ها در اثر بسته شدن مراكز انرژى پدید مى آیند و كانى ها و سنگ هاى با ارزش قادر هستند تا این گرفتگى ها را از بین ببرند و انرژى حیاتى را به صورت منظم و با ارزش در ما جارى كنند. افرادى كه مدیتیشن یا تمركز میكنند روى این نقاط آگاهى دارند و انرژى هاى درونى را از این نقاط بیرون داده و آزاد مى كنند.
طیفهاى رنگى در واقع همان رنگهاى نورى هفتگانه رنگین كمان هستند كه از نور سفید سرچشمه مى گیرند.
رنگهاى نورى به صورت انرژى پایان ناپذیر در سطح كره زمین، كیهان و ماورا همیشه در ارتعاش هستند و به درون زمین نیز نفوذ مى كنند و انرژى هاى مثبت كیهانى را وارد بدن ما كرده و در ما تعادل و توازن لازم را ایجاد میكنند ودر این زمان است كه بیماریها از ما دور مى شوند.
اما این که در چه ساعات یا روزهایى گرفتن این انرژى از سنگها مناسب تر است و اصلاً چه نوع سنگهایى روى ما تأثیرگذار هستند؟
به عقیده بسیاری از کارشناسان این كار منطق و عقل نمى طلبد، بلكه باید اشخاص دریچه هاى قلب خود را باز بگذارند و به خود این فرصت را بدهند تا خود برترشان سنگى را كه در یك لحظه بخصوص به آن احساس نیاز میكنند انتخاب كند.
با اطمینان مى گویم كه این كار شدنى است و سنگ شما را انتخاب میكند و اگر در این مورد شك دارید یا در مورد چند سنگ تردید میكنید، آنها را در دستان خود قرار دهید، آنگاه متوجه خواهید شد كه با گرم شدن یكى از آنها،سنگ نسبت به شما واكنش مناسب نشان داده است که در این زمان باید سنگ را بشویید و آن را از ناخالصى ها پاك كنید.
۰۲

پاک سازی سنگ های شفابخش

گاهى اوقات سنگى در اختیار شما قرار مى گیرد تا شما بتوانید از آن انرژى بگیرید اما شاید این سنگ از قبل مورد استفاده شخصى بوده كه دچار ناراحتى خاص بوده است.
این سنگ از نظر فیزیكى به شما آسیب نمى رساند، ولى امكان دارد كه افكار پریشان و انرژى منفى شخص قبلى را همراه داشته باشد و آن انرژى منفى شما را آزار دهد ، بنابراین باید سنگها را پاك كرد.
آب، آتش، خاك و نمك دریا از عوامل پاك كننده سنگ هستند و شما میتوانید سنگ مورد نظرتان را در حدود 10 تا 20 ساعت در آب جارى قرار داده و تمیز كنید یا آن را داخل خاك بگذارید و سپس آن را بشویید. گاهى هم میشود سنگ را روى شعله شمع قرار داد یا اینكه از نمك خشك دریا براى پاك كردن آن استفاده كرد.
پس از پاكسازى سنگ میتوانید به پشت دراز بكشید و آرامش بگیرید که مدت زمان مناسب معمولاً 15 دقیقه است. بعد از اتمام این كار چند دقیقه در همان حالت باید باقى ماند ؛ بعد سنگ را برداشته و به آرامى باید بلند شد، سنگ را شست، زیرا انرژى منفى و افكار پریشان كه به سنگ منتقل شده را تخلیه كرد.
افراد بر حسب نیازشان مى توانند این كار را انجام دهند.
البته یك نكته را هرگز نباید از یاد برد و آن اینكه این كار در مورد تمام سنگها صدق نمیكند باید بعضى از سنگها را مستقیماً روى محل درد قرار داد و بعضى از آنها را در آب قرار داده و بعد آن را مینوشند . مراكز انرژى یا همان چاكراها در هفت منطقه از بدن در راستاى ستون فقرات از پایین ترین قسمت تا بالاى جمجمه سر قرار گرفته اند.
سنگهای شفابخش موسسه راز تحول خانواده دکتر ژیلا فرخی

چاکرا درمانی و کیفیت سنگها

برای چاكرا تراپی یا چاکرا درمانی باید از بهترین كیفیت سنگ ها استفاده كرد و هر چه سنگ شفاف تر و خالصتر باشد انرژی ساطع شده آن شفاف تر و خالص تر است.
این سنگ ها قبل از استفاده باید تمیز شوند زیرا نه فقط انتقال دهنده انرژی هستند كه عناصر زیان بخش را از بدن،‌ امواج منفی را از بدن اتری و اطرافتان جذب میكنند و بدین ترتیب شما را پاك كرده و از شما حمایت می كنند. گفته می شود كه وجود سنگ كریستال باعث میشود كه كیفیت نور هاله شما تقویت شده و یك نوع غلاف محافظ داشته باشید.
لباس زیر ابریشمی نیز همین خاصیت را دارد به خصوص برای بچه های نوپا.
اگر زمانی ترس ناگهانی، شوك یا عصبانیت باعث ناراحتی تان شد روش مؤثر دیگری به شما پیشنهاد میشود كه می تواند فورا شما را از شر انرژی های جمع شده خلاص كند :
بایستید به طوری كه پاها كمی از هم فاصله داشته باشند،‌ عضلات تان را برای چند ثانیه تا جایی كه می توانید منقبض كنید و اگر تنها هستید فریاد بزنید و گرنه میتوانید ریه هایتان را با یك انفجار خالی كنید و این كار را چند بار تكرار كنید تا حال تان بهتر شود.این تمرین قفل هایی را كه در اثر اتفاق ناگهانی ایجاد شده و سیستم انرژی شما نتوانسته از عهده‌ آن بر بیاید، برطرف میكند.
اگر احساس خوبی داشته باشید ممكن است میل داشته باشید به بدنتان كشش بدهید و‌ انگار كه از خواب عمیق و آرامی بیدار میشوید و به این نوع درمان چاكرا درمانی میگویند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت