کرونا و سبک جدید زندگی
کرونا و سبک جدید زندگی
فروردین , 1399

چه آدمایی سمی اند؟

چه آدمایی سمی اند؟

نمی‌توانید امیدوار باشید از افراد سمّی فاصله بگیرید، مگر اینکه آن‌ها را بشناسید. برای این کار کسانی که مردم‌آزار هستند یا صرفا بودن در کنارشان دشوار است را از آن‌هایی که واقعا سمّی هستند، جدا کنید. نکات بالا درباره‌ی انواع افراد سمّی است که باید به هر قیمتی از آن‌ها فاصله بگیرید تا خودتان سمّی نشوید

هر آدمی برآیندی از پنج نفری است که بیشترین وقت خود را با آن‌ها می‌گذراند. حالا اگه شما فقط به یکی از آن پنج نفر هم اجازه‌ی سمّی بودن بدهید، به زودی خواهید دید که آن یک نفر چقدر می تونه جلوی موفقیت شما را بگیره.
‌هر قدر فردی غیرمنطقی‌تر و دیوانه‌تر باشد، فرار از تله اش باید برای شما راحت‌تر باشد. تلاش نکنید آن‌ها را در بازی خودشان شکست دهید. از نظر احساسی از آن‌ها فاصله بگیرید .نیاز نیست به آشفتگی‌های احساسی شون واکنش نشان بدهید، فقط حقایق را در نظر بگیرید.
حفظ فاصله‌ی احساسی مستلزم آگاهی است. نمی‌توانید جلوی مزاحمت کسی را بگیرید اگر تشخیص ندهید مزاحمتی در کار است. گاهی خودتان را در موقعیت‌هایی می‌یابید که احساس می‌کنید باید از نو گروه‌بندی کنید و بهترین راه پیش‌رو را انتخاب کنید. این خوبه و پس هراسی نداشته باشید که به خودتان وقت چنین کاری را بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× رزرو وقت